Кодове чийтове за World Snooker Championship 2007

Световната снукър първенство 2007 - Game мами, съвети и трикове за Xbox 360

Постижения:
------------- NovRedTuk Попълнете следните постижения за да отключите Xbox живо Gamerscore точки .

Анкета : Jump Shot ( 10 точки) : Play изстрел , където топката напусне масата в басейн шампионат режим .

Снукър : 50 Break (10 точки): Резултат 50 точки или повече , в едно посещение в снукър шампионат режим .

Снукър : 100 Break (10 точки): Резултат 100 точки или повече , в едно посещение в снукър шампионат
режим.

Снукър : 147 Break (30 точки): Резултат 147 точки, или повече , в едно посещение в снукър шампионат
режим.

Анкета : Pot 4 топки в ред (10 точки) : Pot 4 топки в ред в Режим плувен шампионат .

Басейн : Break Ace (20 Ориентир: Pot 9- Ball от прекъсване в режим на плувен шампионат . ) ParagrafKrai

Pool : 4 топки от скъсване (10 точки) : Анкета: Pot 4 топки от прекъсване в Championship режим .

Снукър : пълно изчистване (20 точки): Pot всички топките на масата в една пауза Снукър
шампионат режим .

Снукър : Win рамка с Snookers (10 точки ): Win рамка на снукър , което се изисква от вас да сложи си противник
в Снукър да спечели в шампион режим .

Снукър : Beat едно в схемата играч (10 точки ) : Beat една семките играч в събитието, което изисква
квалификация в режим на снукър шампионата .

Снукър : Бял измиване победа (20 точки) : Beat опонент в класиране събитие , без да ги вкара
никакви точки в снукър шампионат режим.

Басейн : Цялата Rack от Break (20 точки ) : Get план на целия багажник от почивка в Pool
режим шампионат .

Басейн : Тичане на целия багажник (20 точки) : Вземете пробег на целия багажник в Режим плувен шампионат .

Снукър : топ 48 свят класиране (10 точки) : Вземете света класиране от 48 или по-добре в Снукър
шампионат режим.

Снукър : топ 32 на света класиране (10 точки) : Вземете света класиране на 32 или по-добре в Снукър

Снукър : Северна Ирландия Champ (10 точки): Win първенство на Северна Ирландия Снукър

Снукър : Престън Qualify Win (10 точки) : Get през квалификациите в Престън в шампионата по снукър
режим.

Снукър : Квалифициран в Йорк (10 точки) : Влез чрез Снукър Квалификациите в Йорк в

Снукър : Носител на Голямата Prix \u200B\u200B(10 точки) : Win Grand Награда в снукър режим шампионат .

Снукър : Носител на Pot Черно (10 точки) : Win пота Черно първенство в снукър

Снукър : UK шампионат ( 20 точки): Win Великобритания първенство в Снукър шампионат режим.

Снукър : Победител на Masters (40 точки ) : Win Masters в режим на шампионата по снукър .

Снукър : Win China Open (10 точки) : Win China Open в режим на шампионата по снукър .

Снукър : Малта шампион (10 точки) : Win Купата на Малта в режим на шампионата по снукър .

Снукър : Welsh Open шампион (10 точки) : Win Welsh Open в режим на шампионата по снукър .

Снукър : Световен шампион (50 точки) : Win на световното първенство в Снукър шампионат режим.

Басейн : Топ 48 Класация (10 точки) : Get топ 48 класиране в режим на плувен шампионат .

Басейн : Интер . Pool Tour шампион (10 точки) : Win International Pool Tour в турнира
режим плувен шампионат .

Басейн : 8 Ball САЩ Tour шампион (10 точки) : Win 8 Ball Tour турнир в Pool

Pool : 8 Ball World Шампион (10 точки) : Win 8 Топка Световно първенство в Pool

Pool : Европейска 8 Ball Шампион (10 точки) : Win Европейския 8 Ball Championship турнир
в Режим плувен шампионат .

Анкета : Победител на Световната купа (10 точки ) : Win Световната купа на шампионата Pool режим .

Pool Mosconi Cup Шампион (30 точки) : Win Mosconi Cup в режим на плувен шампионат .

Басейн : Интер . Pool Masters Champ (10 точки) : Win международни майстори басейн в басейн

Анкета : Победител на W.P.L (10 точки) : Win света Pool лига в режим на шампионата .

Басейн : Басейн World Masters Champ (20 точки) : Win света Pool Masters турнир в

Pool : САЩ Open шампион (10 точки) : Win Откритото първенство на САЩ турнир в режим на плувен шампионат .

Басейн : Топ 16 класацията (50 точки ) : Get топ 16 класиране в режим на плувен шампионат .

Златни Cue шампион ( 50 точки) : Win Златни турнир Cue .

Trickshot шампион (50 точки ) : Спечели първенство Trickshot .

Носител на всички първенства ! първенства в играта .

снукър / Басейн : класираните Топ 16 (50 точки ) : Get топ 16 класиране в снукър или басейна
в шампионата режим .

Снукър : 10 Break (10 точки): Резултат на 10 точки или повече , в едно посещение в снукър

Снукър : Рамка Победител (10 точки) : Win рамките на снукър в шампионата режим .

Снукър : Победител в мача ( 20 точки) : Win Снукър мач шампионат режим .

Басейн : Pot 2 топки в ред (10 точки) : Pot 2 топки в един ред в Режим плувен шампионат .

Pool : Rack Win ( 10 точки) : Win багажник на басейн шампионат режим .

Анкета : Победител в мача ( 20 точки): Win Pool мач в шампионат режим .