MotoGP '07 - Игра мами , съвети и трикове за Xbox 360

Постижения:
-------------
Попълнете следните постижения за отключване Xbox Live Gamerscore точки.

MotoGP шампион - Новобранец (10 точки) : Win режим кариера Grand Prix сезон по Новобранец трудност .

MotoGP шампион - Pro (15 точки) : Win режим кариера Grand Prix сезон на Pro трудност .

MotoGP шампион - Champion (25 точки) : Win режим кариера Grand Prix сезон за шампион на трудност .

MotoGP шампион - Legend (50 точки ) : Win режим кариера Grand Prix сезон на Легендата трудност .

Extreme Шампион - Новобранец (10 точки) : Win Extreme World Първенство в Новобранец трудност .

Extreme Champion - Pro (15 точки) : Win Extreme World Първенство в Pro трудност .

Extreme Champion - Шампион (25 точки) : Win Extreme World Първенство в Шампион трудност .

Extreme шампион - Legend (50 точки ) : Win Extreme World Първенство в Легенда трудност .

# 75 семена (5 точки ) : Reach Seed 75 .

# 50 семена (10 точки ) : Reach Seed 50 .

# 25 семена (15 точки ) : Reach Seed 25 .

# 10 семена (20 точки) : Reach Seed 10 .

# 1 семена (50 точки ) : Reach Seed 1 .

Ultimate Rider (100 точки) : Съберете 400 ездач кредити .

MotoGP Collector (10 точки) : Отключи всеки наем на MotoGP за употреба В кариерата режим .

Stunt Award (5 точки) : Завършете 1 Stunt раса режим онлайн .

Safe Rider (5 точки) : Завършване на състезанието , без трясък.

Finish 50 състезания (20 точки ): Приключи 50 състезания онлайн .

Finish 100 Races (40 точки ): Приключи 100 състезания онлайн .

50 Ranked Races ( тридесет точки ): Приключи 50 ранг състезания онлайн .

100 Ranked Races (50 точки ): Приключи 100 класирана състезания онлайн .

Pink Slip Racer (25 точки ): Приключи 10 розови състезания приплъзване онлайн.

Track Въпросници - Етап 1 (20 точки) : Попълнете 6 писта контролни листове.

Track Въпросници - Етап 2 (30 точки ): Приключи 12 пистата контролни листове.

Track Въпросници - Пълна ( 50 точки) : Попълнете всички 18 пистата контролни листове.

предизвикателства - Етап 1 (20 точки) : Всички предизвикателства , завършени в минимум бронз ниво .

предизвикателства - Етап 2 (30 точки) : Всички предизвикателства , завършени в минимално ниво на сребро .

Предизвикателства - Пълна (50 точки): Всички предизвикателства , завършили минимум злато ниво .

Ишикава Collector (5 точки) : Притежава всички 4 Ишикава мотори .

Кимура Collector (5 точки) : Притежава всички 4 Кимура мотори .

Куросава Collector (5 точки) : Притежава всички 4 Куросава мотори .

Marcuccilli Collector (5 точки) : Притежава всички 4 Marcuccilli мотори .

Vechioni Collector (5 точки) : Притежава всички 4 Vechioni мотори .

Ultimate Collector (15 точки) : Притежава всички 20 екстремни велосипеди .

Open International Победител (5 точки) : Win Open International онлайн турнира.

Европейския Classic Победител (5 точки) : Win Европейския Classic онлайн турнира.

All Nippon Series Winner (5 точки) : Win All Nippon Серия онлайн турнир .

Race Club Победител (5 точки) : Win Race Клуб онлайн турнира.

Fight Club Победител (5 точки) : Win Боен Клуб онлайн турнира.

турнир Master (15 точки) : Спечели всички онлайн турнири .

25 полюс позиции ( 5 точки): Спечелете 25 полюс позиции в всеки режим на игра.

50 полюс позиции (15 точки): Спечелете 50 полюс позиции в всеки режим на игра.

100 полюс позиции (20 точки): Спечелете 100 полюс позиции в всеки режим на игра.

25 Race Победи (5 точки): Спечелете 25 победи в състезанието всеки режим на игра. Race

50 победи ( 15 точки): Спечелете 50 победи на състезанието в всеки режим на игра.

100 Race победи ( 20 точки): Спечелете 100 победи в състезанието всеки режим на игра.

Clean Sweep - Новобранец (5 точки) : Спечели всяко състезание всеки сезон на Новобранец трудност .

Clean Sweep - Pro (10 точки) : Спечели всяко състезание всеки сезон на Pro трудност .

Clean Sweep - Champion (15 точки) : Спечели всяко състезание всеки сезон за шампион трудност .

Clean Sweep - Legend (25 точки) : Спечели всяко състезание всеки сезон на Легендата трудност .